KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12554483
nr 1255 4483
Guennadi Kalinitchenko
(f. 1949), Sverige
Oljemålning, Guennadi Kalinitchenko, oramad, monogramsignerad. Olja på duk, "Dark Angel", 41x51
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 maj 2019
kl 19:40:32
19/5 17:24:45